Wodka weselna naturalna ELEGANT

ELEGANT 500ml

New product

Wódka Weselna

Najlepsza Polska Wódka weselna czysta PURE - 40 % -  Bez alkoholu metylowego i fuzli. Produkowana jest z najwyższej kategorii specjalnie przygotowanego spirytusu zbożowegoi i wody źródlanej odpowiednio demineralizowanej.


WODA ze źródła oligoceńskiego które znajduje się kilkaset metrów pod ziemią. Jest krystalicznie czysta o wyjątkowych bardzo dobrych właściwościach. Odpowiednio oczyszczona ze związków chemicznych a w szczególności węglowodanów i wszelkich związków wapnia.

SPIRYTUS
Tworzony metodą tradycyjną z dojrzałych ziarn zbóż żyta i pszenicy, który poddawany jest najnowocześniejszej technologi rektyfikacji, czyli oczyszczania. Zboże które stosujemy jest wolne od GMO. Nie modyfikowane genetycznie.


WÓDKA
Na bazie najwyższej jakości rektyfikatu i przygotowanej wody produkowana jest klasyczna Polska Wódka Czysta Dobrego Smaku. Ponadto poddawana jest unikalnemu procesowi filtracji, które posiada katalityczne i sorbcyjne właściwości tzw filtracja srebrna i platynowa.

Wódka nie ma sklepowego nieprzyjemnego zapachu, pije się ją nie schłodzoną w temperaturze pokojowej. Nie wywołuje paraliżu kubków smakowych i daje komfort po spożyciu następnego dnia. Nie zatruwa tak organizmu jak wódki produkowane metodą przemysłową.

More details

Zapraszamy do złożenia zapytania

Menu