Zestaw kawowy filiżanka plus kawa ALNEJRO Black Coffee z logo

New product

Zestaw kawowy filiżanka plus kawa ALNEJRO Black Coffee z logo

W zestawie podstawowym:

Jedna elegancka czarna/ wewnątrz biała filiżanka z logo 80 ml z czarnym talerzykiem.

Zestaw do Espresso. - Znakowanie filiżanki: Kalka ceramiczna - kolor, 1 strona. W cenie zestawu podstawowego - złocenie - Opakowanie świeżo palonej kawy Brasil Santos 100g. Czarna torebka - błysk. - Zaprojektowana etykieta na opakowanie na kawę z logo, najczęściej na złotej lub srebrnej folli pokrytej lakierem UV. Inne wersje. - Specjalnie zaprojektowany kartonik z wysokiej klasy kilkuwarstowego kartonu z oryginalna fakturą i foliowa szybką, grawer z logo w cenie zestawu podstawowego. - Zestaw w całosci złożony.

Inne techniki znakowania logo na kartoniku - Logo w kolorach na szybce 5X5 CM druk lekierem UV, - 2,90 pln netto jedno tłoczenie - na blaszce grawerowane- 2,50 pln netto jedno tłoczenie - Tłoczenie folią - 250 pln netto matryca, 2,50 pln netto jedno tłoczenie

----

_____

ALNEJRO Black Coffee o mieszanka ziaren brazylijskiej arabiki 80% oraz indyjskiej robusty 20%, wypalanych zgodnie z naszą autorską recepturą. Rzemieślnicze prażenie nasion odbywa się dużo wolniej i w niższej temperaturze niż podczas produkcji na skalę przemysłową. Ziarna palimy na matowy, kakaowy kolor – dzięki temu tłuszcz, który jest nośnikiem smaku i aromatu, pozostaje wewnątrz i jest uwalniany dopiero podczas parzenia kawy. Ziarna uprawiane są na farmach w regionie Mogiana w Brazylii. Jest to jeden z bardziej liczących się regionów uprawy kawy w Brazylii. W mieszance o wyrazistym smaku dominują nuty gorzkiej czekolady, melasowej słodyczy oraz ciemnego karmelu. Kawa Black jest idealna do espresso, cappuccino oraz innych napoi mlecznych.   Nad jej prażeniem czuwają eksperci SCAE (Speciality Coffee Association of Europe), a cały proces produkcji odbywa się w Polsce. Wybór ziaren do mieszanki poprzedzony jest staranną oceną jakości próbek.


More details

Zapraszamy do złożenia zapytania

Menu