BRANDY z logo in a nut MILORD XII -500 ml zw kartoniku z wielokorkiem

New product

BRANDY z logo in a nut MILORD XII -500 ml zw kartoniku z wielokorkiem

"Kolor głębokiego bursztynu, aromat nie pozostawiający wątpliwości, że to mocny alkohol, smak- poezja - zaskakująco słodki, o wyczuwalnym miodowo- karmelowym smaku, miejscami kojarzący się z syropem klonowym. Niezwykle przyjemny dla podniebienia, zostaje długo na języku i doprasza się o to, żeby się nim rozkoszować, zgłębiać jego niuanse i prosić o więcej, trzeba uważać bo to trunek wykwintny i w swej słodyczy może być urzekająco zdradziecki"

 

-------

Ponad 12 letni destylat winny nazywany:  Extra Old, czyli „dodatkowo starzony”. Wyjątkowo rocznikowy w parze z nalewem na zielonego czerwcowego orzecha, subtelnie dosłodzony naturalnie tworzy wyjątkowe BRANDY X.O. o nucie orzechowej. Wykwintna, jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalne. Niedostępna w sklepach i hurtowniach. Tworzona w wersji limitowanej.

40 % -500ML

Najwyższa kategoria brandy X.O. "EXTRA OLD" wywoła zachwyt dla kubków smakowych na wysokim poziomie . Serwowana w odpowiednim kieliszku, ogrzana w dłoni- zachwyci. Brandy X.O. to wyżej niż V.S.O.P. Jest efektem długiego procesu starzenia. Ta wyjątkowa Brandy dojrzewa w niewielkich dębowych beczkach przez okres co najmniej ponad 12 lat. Nuta orzecha dodaje jej wykwintności i szerokiej formuły efektu smaku dla szerszej grupy odbiorców.

More details

Zapraszamy do złożenia zapytania

Menu