Alkohol z etykietą 

ALKOHOL Z ETYKIETĄ


Do produkcji naszych WÓDKA z ETYKIETĄ DEDYKOWANĄ i LIKIER NA PREZENT używamy wyłącznie naturalnych składników najwyższej jakości, nie stosujemy sztucznych dodatków, barwników ani aromatów. New drinking coolture. Można ja pić w temperaturze pokojowej. „It’s cool without cooling”. Alkohol z etykietą wygląda wyjątkowo estetycznie. Również materiały, użyte jako opakowanie są naturalne i w 100 % przyjazne środowisku.

Wódki i likiery MY MILORD są produkowane z najwyższej kategorii zbożowego spirytusu i źródlanej wody pozyskanej z oligoceńskiego źródła usytuowanego 300 m pod ziemią. Znamy każdy łan zboża, które zostało użyte do produkcji spirytusu. Zboże które stosujemy jest całkowicie wolne od GMO.  Istnieje 5 rodzajów spirytusu, basic – rolny, rafinowany – powszechnie używany do produkcji wódek i nalewek, wyborowy używany do lepszych wódek, luksusowy – nazwa historycznie zastrzeżona dla spirytusu z ziemniaków oraz spirytus neutralny …… . 

My aby stworzyć najlepszą wódkę na świecie dodaliśmy jeszcze jedną szóstą kategorię – spirytus naturalny, z którego usunięty został każdy ślad alkoholu metylowego i fuzli. W procesie produkcji wódki stosujemy Nano Silver, Gold, Diamond filtrację w celu usunięcia wszelkich potencjalnych zanieczyszczeń. Proces jej tworzenia zajmuje 2 razy więcej czasu niż Bogu zajęło stworzenie całego świata  – czyli 2 tygodnie. 
W efekcie otrzymujemy naturalną i dojrzałą wódkę o niepowtarzalnej czystości, jakości i smaku. Cały proces produkcji i w związku z tym każda partia jest limitowana Miesięcznie produkujemy tyle, ile liderzy rynku produkują w kilka godzin. Ale nie będziemy ich gonić, nasz produkt pozostanie elitarny, bo tylko tak można osiągnąć to o co nam chodzi, WÓDKĘ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

Nasza wódka nie ma mocnego nieprzyjemnego zapachu, pije się ją z przyjemnością nawet nie schłodzoną i wierzymy, że nasza wódka, jej smakoszom, nie zrujnuje następnego dnia.

//
       >        


 

           

           .   .   

                                             

                   

                                                

          

Pokazane 1 - 3 z 3 produktów
Pokazane 1 - 3 z 3 produktów

Menu