....jak produkujemy alkohole 





SPIRTIS & SOUVENIRS



Wódki i likiery Gentleman są produkowane z najwyższej kategorii zbożowego spirytusu i źródlanej wody pozyskanej z oligoceńskiego źródła usytuowanego 300 m pod ziemią.

Znamy każdy łan zboża, które zostało użyte do produkcji spirytusu. Zboże które stosujemy jest całkowicie wolne od GMO.

Istnieje 5 rodzajów spirytusu, basic – rolny, rafinowany – powszechnie używany do produkcji wódek i nalewek, wyborowy używany do lepszych wódek, luksusowy – nazwa historycznie zastrzeżona dla spirytusu z ziemniaków oraz spirytus neutralny …… .

My aby stworzyć najlepszą wódkę na świecie dodaliśmy jeszcze jedną szóstą kategorię – spirytus naturalny, z którego usunięty został każdy ślad alkoholu metylowego i fuzli.

W procesie produkcji wódki stosujemy Nano Silver, Gold, Diamond filtrację w celu usunięcia wszelkich potencjalnych zanieczyszczeń.

Proces jej tworzenia zajmuje 2 razy więcej czasu niż Bogu zajęło stworzenie całego świata  – czyli 2 tygodnie.

W efekcie otrzymujemy naturalną i dojrzałą wódkę o niepowtarzalnej czystości, jakości i smaku.

Cały proces produkcji i w związku z tym każda partia jest limitowana

Miesięcznie produkujemy tyle, ile liderzy rynku produkują w kilka godzin.

Ale nie będziemy ich gonić, nasz produkt pozostanie elitarny, bo tylko tak można osiągnąć to o co nam chodzi, WÓDKĘ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

Nasza wódka nie ma mocnego nieprzyjemnego zapachu, pije się ją z przyjemnością nawet nie schłodzoną i wierzymy, że nasza wódka, jej smakoszom, nie zrujnuje następnego dnia. .

New drinking coolture.
Można ja pić w temperaturze pokojowej. „It’s cool without cooling”.

Do produkcji naszych wódek i likierów używamy naturalnych składników naturalnej jakości, bez sztucznych dodatków, barwników czy polepszaczy smaku.



Proponujemy Państwu 3 wódki : Gentleman Vodka & liquor



Wódka amber: 40%  ALC/VOL mocna i łagodna zarazem, wódka z nutami wanilii i karmelu, doskonała pita w shotach lub w drinkach.
Wódka czysta: 40%  ALC/VOL nasza klasyczna, naturalna. Doskonała jako aperitif-nie paraliżuje kubków smakowych i pozostawia przyjemny finisz.
Wódka czarna: 40%  ALC/VOL  edycja specjalna - jej wyjątkowy kolor to zasługa orzechów włoskich i jagód. Wytrawna, oleista doskonała do potraw z białym mięsem.



i 3 likiery: Gentleman Vodka & liquor

Likier Gold: 40%  ALC/VOL to nasza wariacja na temat smaków Bizancjum z płatkami 24 karatowego złota spożywczego.
Liquor Cherry : 40%  ALC/VOL smak dojrzałych, słodkich wiśni o lekko wytrawnej nucie.
Liquor Coffee: 25%  ALC/VOL czysta przyjemność. Połączenie najlepszego gatunku kawy Arabica z naturą wódki daje wyjątkowy smak, do którego chce się wracać. Delicja, doskonała jako digestif lub akompaniament do deseru.


Zapraszamy Państwa do współpracy.

There are no products in this category

Menu