AUTORYTETY rekomendujące produkty.  

.

Michał Kołątaj 

- w poszukiwaniu najlepszych alkoholi przemierzył 6 kontynentów. Sommelier, absolwent studiów w Polsce i w Portugalii
oraz licznych kursów ze świata trunków.
Organizator i uczestnik międzynarodowych degustacji we Francji, w Belgii i w Polsce. Regularnie gości na największych światowych targach alkoholi. Miłośnik podróży i życia.

Razem z marką My Milord komponuje wyjątkowe, dedykowane alkohole, przygotowane specjalnie dla Państwa Klientów. Wspólnie z Państwem odkrywamy nową kulturę degustacji.
"New drinking culture"


"Alina Malewska"


Pasjonatka życia, poszukiwaczka piękna i harmonii w każdym aspekcie otaczającego świata, niepoprawna optymistka,
nauczycielka jogi twarzy i pilatesu, trenerka personalna wellness, modelka, sommelierka, podróżniczka,kolekcjonerka sztuki.
Fanatyczka smakowania życia wszystkimi zmysłami New drinking culture

.

.

.

Robert Komar.

W branży kawowej pracuję od 10 lat. Zaczynałem jako barista , teraz jako Roaster, zajmuję się paleniem kawy dla wymagających  klientów. Współpracuję z wieloma restauracjami, kawiarniami , biurami i hotelami. Od 5 lat współpracuję również  z Firmą MY MILORD, która dostarcza  produkty z najwyższej półki. By określić własne preferencje,  warto spróbować kawy,  przygotowanej z jak największej liczby różnych nasion, a dzięki temu przekonać się, jak wielkie są pomiędzy nimi różnice i jak bardzo proces palenia wpływa na smak i aromat.  Kawę chętnie przygotujemy dla każdego klienta i każdy rodzaj, by mógł on sprecyzować dokładnie preferencje i gusta smakowe.

.

.

.

.

.

There are no products in this category

Menu